01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg 04-header2020.jpg

Organisatie

Accommodatie en Beheer [Mail]
Accommodatiecommissie
Duco Jaspars
Klaas Gravesteijn
Barcommissie
Edwin Ronde-Out Voorzitter
Tristan Jonkers
Kim Bosma-Heinz
Hanneke Bosch Barplanning woensdag en zaterdag
Jorine Boogaard Barplanning zondag
Materiaalcommissie
Patrick Laurens
Bestuur [Mail]
Gerard Kohsiek Voorzitter
Dieke Maatman-Schreppers Secretaris
Rienc ter Veen Penningmeester
Brigitte van der Beek Bestuurslid Sociale Zaken
Johan Bokslag Bestuurslid HTZ
Hanno Uitenboogaart Bestuurslid Leden
Communicatie & PR & Evenementen [Mail]
Irene Kohsiek Voorzitter
Jeroen Nielen
Annemarie Hoogendoorn
Bjorn Boonen
Hanneke Berghoef
Evenementencommissie
Chantal Wintershoven Voorzitter
Kim Jansen
Myriam Rijks
Marijol Vanderfeesten
Financiële Commissie [Mail]
Laurens Spoelstra
Kascontrolecommissie
Annemieke Wernsen
Timo van Eeden
Hockey Technische Zaken (HTZ)
Arbitragecommissie
Joost van Voorst Van Beest
Raya Dekkers
Jeugdcommissie
Hanno Uitenboogaart Voorzitter
Mireille Wichgers
Leendert van Koppen
Susan van Veldhuizen
Gerd-Jan van Gils
Tanja van Deursen
Schoolhockey
Ilja Udo
Seniorencommissie
Klaas Gravesteijn Voorzitter
Anne Grégoire
Anne-Mieke Versteegh
Eveline Staats
Ymke de Jong
Trimhockey
Jim van der Velde
Edwin Ronde-Out
Technische Commissie
Marjolein van Bemmelen
Siem Leijdekkers Hoofdtrainer
Sander Schwartz
Tom Rijks
Martin Bijlsma
Ben Bruens
Engel-An Kooiman
Wedstrijdsecretariaat
Dyon Groen in t Wout Voorzitter
Jeugd
Dyon Groen in t Wout
Senioren
Lisanne Krom
Zaalhockeycommissie
Emily Hasekamp
Anne Dijkstra
Gonnie Epema Wedstrijdsecretaris
Mariska Weiman Voorzitter
Ledenadministratie [Mail]
Maayke Bressers
Sponsoring [Mail]
John van Loon
Sandra Bommer
Gerard-Jan Smit
Tuchtcommissie [Mail]
Esther Pouls Voorzitter
Friso Caspers
Fanny Pietersma - Smit
Karen Lans
Vertrouwenspersoon [Mail]
Catelijne Joling
Vrijwilligers Commissie [Mail]
Yannic Suurmeijer

Zoeken

Agenda

Nog geen agenda punten.