01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
12:45 Uit MO14-2 (MC2) HC Geldermalsen MO14-1

Dames 8

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Iwan Laurens
Aanvoerder Ellen Brooijmans
Aanvoerder Lisette Meerwijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nieuwegein D5 Maarssen D7 11:00
Zwaluwen D7 Rijnvliet D7 12:45
IJsseloever D6 Culemborg D2-O 13:00
Kampong D23 Vianen D1 14:15
IJsseloever D5 Rijnvliet D8 15:00
Kampong D26 USHC D10 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Vianen D1 16 34 11 1 4
2 Kampong D23 16 32 9 5 2
3 IJsseloever D5 16 31 9 4 3
4 USHC D10 16 30 9 3 4
5 Rijnvliet D8 16 29 9 2 5
6 Rijnvliet D7 16 27 7 6 3
7 Kampong D26 16 25 7 4 5
8 Nieuwegein D5 16 17 5 2 9
9 Culemborg D2-O 16 17 5 2 9
10 Maarssen D7 16 16 4 4 8
11 Zwaluwen D7 16 6 2 0 14
12 IJsseloever D6 16 6 1 3 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr HC IJsseloever D5 15:00 uit
12 mei SV Kampong Hockey D23 10:30 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
26 mei HC IJsseloever D6 13:00 uit
2 jun MHCN D5 13:00 thuis - Veld 4 - Rijnvliet
9 jun MHV Maarssen D7 09:15 uit
16 jun CMHC D2-O 13:00 thuis - Veld 4 - Rijnvliet

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
IJsseloever D5 IJsseloever D6 (6-0)final
Zwaluwen D7 Maarssen D7 (1-6)scheduled
Rijnvliet D8 Vianen D1 (3-7)scheduled
Kampong D23 Rijnvliet D7 (2-2)final
USHC D10 Culemborg D2-O (3-0)final
Kampong D26 Nieuwegein D5 (4-5)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Vianen D1 USHC D10 (2-0)scheduled
Nieuwegein D5 IJsseloever D5 (0-5)final
Maarssen D7 Kampong D26 (1-1)final
Rijnvliet D7 Rijnvliet D8 (1-1)final
Culemborg D2-O Zwaluwen D7 (3-1)final
IJsseloever D6 Kampong D23 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
USHC D10 Rijnvliet D8 (1-3)final
Zwaluwen D7 Vianen D1 (1-6)scheduled
Kampong D23 Nieuwegein D5 (3-1)final
IJsseloever D6 Rijnvliet D7 (1-4)scheduled
Kampong D26 Culemborg D2-O (0-0)final
IJsseloever D5 Maarssen D7 (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Maarssen D7 Kampong D23 (0-0)final
Nieuwegein D5 IJsseloever D6 (3-0)final
Culemborg D2-O IJsseloever D5 (1-7)final
Rijnvliet D8 Zwaluwen D7 (4-0)final
Vianen D1 Kampong D26 (5-1)scheduled
Rijnvliet D7 USHC D10 (0-0)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Kampong D26 Rijnvliet D8 (3-2)final
IJsseloever D5 Vianen D1 (1-1)final
IJsseloever D6 Maarssen D7 (1-1)final
Nieuwegein D5 Rijnvliet D7 (1-3)final
Zwaluwen D7 USHC D10 (1-2)final
Kampong D23 Culemborg D2-O (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Culemborg D2-O IJsseloever D6 (3-1)final
Rijnvliet D8 IJsseloever D5 (2-3)scheduled
USHC D10 Kampong D26 (3-3)scheduled
Vianen D1 Kampong D23 (2-0)scheduled
Rijnvliet D7 Zwaluwen D7 (6-0)scheduled
Maarssen D7 Nieuwegein D5 (2-4)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Kampong D23 Rijnvliet D8 (2-0)final
IJsseloever D5 USHC D10 (1-3)scheduled
IJsseloever D6 Vianen D1 (1-4)final
Maarssen D7 Rijnvliet D7 (2-2)final
Kampong D26 Zwaluwen D7 (6-0)final
Nieuwegein D5 Culemborg D2-O (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
USHC D10 Kampong D23 (2-2)scheduled
Rijnvliet D7 Kampong D26 (1-4)final
Vianen D1 Nieuwegein D5 (4-1)final
Culemborg D2-O Maarssen D7 (1-0)final
Rijnvliet D8 IJsseloever D6 (1-0)final
Zwaluwen D7 IJsseloever D5 (0-6)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Nieuwegein D5 Rijnvliet D8 (2-3)final
IJsseloever D5 Kampong D26 (3-3)final
Culemborg D2-O Rijnvliet D7 (1-9)final
Kampong D23 Zwaluwen D7 (6-0)final
Maarssen D7 Vianen D1 (1-3)final
IJsseloever D6 USHC D10 (0-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Vianen D1 Culemborg D2-O (0-1)final
USHC D10 Nieuwegein D5 (2-1)scheduled
Rijnvliet D8 Maarssen D7 (2-0)final
IJsseloever D5 Rijnvliet D7 (8-0)final
Zwaluwen D7 IJsseloever D6 (2-1)scheduled
Kampong D26 Kampong D23 (3-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Maarssen D7 USHC D10 (0-2)scheduled
Kampong D23 IJsseloever D5 (2-1)final
Nieuwegein D5 Zwaluwen D7 (6-0)final
Rijnvliet D7 Vianen D1 (3-2)final
IJsseloever D6 Kampong D26 (0-1)final
Culemborg D2-O Rijnvliet D8 (1-0)final
WOENSDAG 6 MAART 2024
IJsseloever D6 IJsseloever D5 (1-5)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Vianen D1 Rijnvliet D8 (2-4)final
Culemborg D2-O USHC D10 (0-3)final
Nieuwegein D5 Kampong D26 (2-3)final
Rijnvliet D7 Kampong D23 (2-6)final
Maarssen D7 Zwaluwen D7 (2-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Zwaluwen D7 Culemborg D2-O (3-2)final
Kampong D23 IJsseloever D6 (0-0)final
Kampong D26 Maarssen D7 (1-3)final
Rijnvliet D8 Rijnvliet D7 (0-0)scheduled
IJsseloever D5 Nieuwegein D5 (2-2)final
USHC D10 Vianen D1 (4-0)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Nieuwegein D5 Kampong D23 (0-2)final
Vianen D1 Zwaluwen D7 (1-0)final
Rijnvliet D7 IJsseloever D6 (9-0)final
Maarssen D7 IJsseloever D5 (0-4)final
Rijnvliet D8 USHC D10 (4-1)scheduled
Culemborg D2-O Kampong D26 (0-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Zwaluwen D7 Rijnvliet D8 (0-4)final
IJsseloever D5 Culemborg D2-O (1-1)scheduled
USHC D10 Rijnvliet D7 (1-2)scheduled
IJsseloever D6 Nieuwegein D5 (3-2)scheduled
Kampong D26 Vianen D1 (0-5)final
Kampong D23 Maarssen D7 (2-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
USHC D10 Zwaluwen D7 (7-1)final
Rijnvliet D7 Nieuwegein D5 (1-1)scheduled
Vianen D1 IJsseloever D5 (2-1)scheduled
Rijnvliet D8 Kampong D26 (6-5)final
Culemborg D2-O Kampong D23 (0-3)final
Maarssen D7 IJsseloever D6 (1-0)final

Agenda

22-4 Bestuursvergadering
22-4 TC JJ overleg
23-4 Inloopspreekuur Fysio Vandaag
24-4 proeftraining Hockey
24-4 Juniorencommissie
25-4 meedenksessie Clubhuis

Zoeken