01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Puck van Hardeveld
Aanvoerder Maarten Schoon

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan H4 Zwaluwen H2 10:00
UNO H3 Rijnvliet H2-O 11:00
IJsseloever H3 IJsseloever H2-O 12:45
Amersfoort H2-O UNO H2-O 12:45
Kampong H8 Maarssen H3-O 14:15
Kampong H9 IJsseloever H4 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijnvliet H2-O 16 37 11 4 1
2 Zwaluwen H2 16 36 11 3 2
3 IJsseloever H2-O 16 30 9 3 4
4 IJsseloever H3 16 26 7 5 4
5 Kampong H8 16 23 6 5 5
6 Voordaan H4 16 22 5 7 4
7 UNO H2-O 16 20 5 5 6
8 Amersfoort H2-O 16 18 5 3 8
9 Kampong H9 16 17 4 5 7
10 UNO H3 16 13 4 1 11
11 Maarssen H3-O 16 12 4 0 12
12 IJsseloever H4 16 11 2 5 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Hockeyclub UNO H3 11:00 uit
12 mei HC IJsseloever H3 12:45 thuis - Veld 1 - ABN AMRO veld
26 mei SV Kampong Hockey H8 17:45 uit
2 jun Hockeyclub Amersfoort H2-O 10:30 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
9 jun MMHC Voordaan H4 n.n.b uit
16 jun Zwaluwen Utrecht H2 14:30 thuis - Veld 2 - Muntstad veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
UNO H3 Voordaan H4 (4-4)final
Kampong H9 Zwaluwen H2 (1-3)final
IJsseloever H2-O Maarssen H3-O (1-0)final
Kampong H8 IJsseloever H4 (2-5)final
IJsseloever H3 Amersfoort H2-O (6-0)final
Rijnvliet H2-O UNO H2-O (6-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Maarssen H3-O Rijnvliet H2-O (1-7)final
Voordaan H4 IJsseloever H3 (2-2)final
UNO H2-O Kampong H9 (1-1)final
Zwaluwen H2 UNO H3 (6-3)final
IJsseloever H4 IJsseloever H2-O (1-6)final
Amersfoort H2-O Kampong H8 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
UNO H3 UNO H2-O (2-4)final
Amersfoort H2-O IJsseloever H4 (4-4)final
Kampong H9 Maarssen H3-O (4-1)final
Rijnvliet H2-O IJsseloever H2-O (3-3)scheduled
IJsseloever H3 Zwaluwen H2 (3-4)final
Kampong H8 Voordaan H4 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Zwaluwen H2 Kampong H8 (4-2)final
UNO H2-O IJsseloever H3 (1-1)final
Voordaan H4 Amersfoort H2-O (3-2)final
Maarssen H3-O UNO H3 (5-2)final
IJsseloever H4 Rijnvliet H2-O (1-1)scheduled
IJsseloever H2-O Kampong H9 (3-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
UNO H3 IJsseloever H2-O (1-0)final
Amersfoort H2-O Zwaluwen H2 (1-6)final
Kampong H8 UNO H2-O (3-4)final
IJsseloever H3 Maarssen H3-O (6-1)final
Voordaan H4 IJsseloever H4 (5-2)final
Kampong H9 Rijnvliet H2-O (0-8)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
IJsseloever H2-O IJsseloever H3 (5-4)final
Maarssen H3-O Kampong H8 (3-2)final
Rijnvliet H2-O UNO H3 (5-2)scheduled
IJsseloever H4 Kampong H9 (0-5)final
Zwaluwen H2 Voordaan H4 (3-4)final
UNO H2-O Amersfoort H2-O (2-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Amersfoort H2-O Maarssen H3-O (0-1)final
UNO H3 Kampong H9 (2-3)final
Voordaan H4 UNO H2-O (3-3)final
Zwaluwen H2 IJsseloever H4 (0-2)final
IJsseloever H3 Rijnvliet H2-O (5-5)scheduled
Kampong H8 IJsseloever H2-O (3-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
IJsseloever H2-O Amersfoort H2-O (1-2)final
Rijnvliet H2-O Kampong H8 (3-5)scheduled
Kampong H9 IJsseloever H3 (0-7)final
Maarssen H3-O Voordaan H4 (2-4)final
IJsseloever H4 UNO H3 (1-4)final
UNO H2-O Zwaluwen H2 (0-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Zwaluwen H2 Maarssen H3-O (7-2)final
Amersfoort H2-O Rijnvliet H2-O (2-4)scheduled
Kampong H8 Kampong H9 (1-1)final
IJsseloever H3 UNO H3 (3-0)final
UNO H2-O IJsseloever H4 (3-1)final
Voordaan H4 IJsseloever H2-O (0-6)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
IJsseloever H2-O Zwaluwen H2 (2-2)final
Rijnvliet H2-O Voordaan H4 (4-3)final
Maarssen H3-O UNO H2-O (1-2)final
Kampong H9 Amersfoort H2-O (4-5)final
IJsseloever H3 IJsseloever H4 (2-2)final
UNO H3 Kampong H8 (1-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Voordaan H4 Kampong H9 (1-1)final
UNO H2-O IJsseloever H2-O (1-2)scheduled
IJsseloever H4 Maarssen H3-O (1-2)final
Zwaluwen H2 Rijnvliet H2-O (1-1)scheduled
Kampong H8 IJsseloever H3 (3-2)final
Amersfoort H2-O UNO H3 (3-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Maarssen H3-O IJsseloever H2-O (3-5)final
IJsseloever H4 Kampong H8 (2-2)final
UNO H2-O Rijnvliet H2-O (0-4)scheduled
Amersfoort H2-O IJsseloever H3 (0-4)final
Voordaan H4 UNO H3 (2-1)final
Zwaluwen H2 Kampong H9 (2-2)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Kampong H9 UNO H2-O (2-2)final
UNO H3 Zwaluwen H2 (0-5)scheduled
IJsseloever H2-O IJsseloever H4 (6-2)final
Rijnvliet H2-O Maarssen H3-O (1-0)scheduled
IJsseloever H3 Voordaan H4 (3-3)final
Kampong H8 Amersfoort H2-O (6-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Voordaan H4 Kampong H8 (3-4)final
IJsseloever H2-O Rijnvliet H2-O (0-2)scheduled
UNO H2-O UNO H3 (3-2)final
IJsseloever H4 Amersfoort H2-O (1-4)final
Zwaluwen H2 IJsseloever H3 (5-3)final
DINSDAG 2 APRIL 2024
Maarssen H3-O Kampong H9 (1-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Kampong H8 Zwaluwen H2 (1-4)final
IJsseloever H3 UNO H2-O (6-4)final
UNO H3 Maarssen H3-O (4-3)final
Rijnvliet H2-O IJsseloever H4 (3-1)scheduled
Amersfoort H2-O Voordaan H4 (4-3)final
Kampong H9 IJsseloever H2-O (2-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
IJsseloever H2-O UNO H3 (1-2)final
UNO H2-O Kampong H8 (1-2)final
Maarssen H3-O IJsseloever H3 (3-10)scheduled
IJsseloever H4 Voordaan H4 (4-4)scheduled
Rijnvliet H2-O Kampong H9 (3-1)scheduled
Zwaluwen H2 Amersfoort H2-O (6-0)scheduled

Agenda

Zoeken