01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg

Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Felien Sijtsma
Aanvoerder Merlijn Pennings
Manager Klaas Gravesteijn
Manager Wouter Smeets
Waterdrager/cameraman Duco Jaspars

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Maarssen H30-4 Fletiomare H30-4 8:45
Shinty H30-3 Spandersbosch H30-3 12:30
Voordaan H30-5 Kampong H30-6 12:30
Fletiomare H30-5 Voordaan H30-7 12:45
Rijnvliet H30-1 Naarden H30-4 14:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan H30-7 4 12 4 0 0
2 Fletiomare H30-5 4 10 3 1 0
3 Kampong H30-6 4 10 3 1 0
4 Voordaan H30-5 4 9 3 0 1
5 Rijnvliet H30-1 4 6 2 0 2
6 Naarden H30-4 4 6 2 0 2
7 Shinty H30-3 4 2 0 2 2
8 Fletiomare H30-4 4 1 0 1 3
9 Maarssen H30-4 4 1 0 1 3
10 Spandersbosch H30-3 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 okt Hockey Club Naarden H30-4 14:50 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
5 nov MHC Fletiomare H30-4 n.n.b uit
12 nov MHC Fletiomare H30-5 n.n.b uit
19 nov DMHC Shinty H30-3 10:15 thuis - Veld 4 - Rijnvliet
26 nov MMHC Voordaan H30-5 n.n.b uit
10 mrt MHV Maarssen H30-4 n.n.b uit
17 mrt SV Kampong Hockey H30-6 n.n.b thuis
24 mrt 't Spandersbosch H30-3 n.n.b uit
7 apr MMHC Voordaan H30-7 n.n.b thuis
14 apr Hockey Club Naarden H30-4 n.n.b uit
21 apr MHC Fletiomare H30-4 n.n.b thuis
26 mei MHC Fletiomare H30-5 n.n.b thuis
2 jun DMHC Shinty H30-3 n.n.b uit
16 jun MMHC Voordaan H30-5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Shinty H30-3 Fletiomare H30-4 (1-1)scheduled
Rijnvliet H30-1 Maarssen H30-4 (3-2)final
Naarden H30-4 Kampong H30-6 (1-3)final
Fletiomare H30-5 Voordaan H30-5 (6-0)final
Voordaan H30-7 Spandersbosch H30-3 (6-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Spandersbosch H30-3 Naarden H30-4 (0-3)final
Voordaan H30-5 Shinty H30-3 (3-0)final
Fletiomare H30-4 Voordaan H30-7 (0-7)final
Maarssen H30-4 Fletiomare H30-5 (0-3)final
Kampong H30-6 Rijnvliet H30-1 (3-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Rijnvliet H30-1 Spandersbosch H30-3 (8-0)final
Shinty H30-3 Maarssen H30-4 (2-2)final
Fletiomare H30-5 Kampong H30-6 (3-3)final
Naarden H30-4 Voordaan H30-7 (0-1)final
Voordaan H30-5 Fletiomare H30-4 (1-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Voordaan H30-7 Rijnvliet H30-1 (4-2)final
Kampong H30-6 Shinty H30-3 (4-0)final
Spandersbosch H30-3 Fletiomare H30-5 (2-4)final
Maarssen H30-4 Voordaan H30-5 (0-6)final
Fletiomare H30-4 Naarden H30-4 (1-2)final

Agenda

28-10 HC Rijnvliet Frightnight-alle jeu...

Zoeken