01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
12:45 Uit MO14-2 (MC2) HC Geldermalsen MO14-1

Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Felien Sijtsma
Aanvoerder Merlijn Pennings
Manager Klaas Gravesteijn
Manager Wouter Smeets
Waterdrager/cameraman Duco Jaspars

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Shinty H30-3 Voordaan H30-7 11:30
Voordaan H30-5 Spandersbosch H30-3 14:00
Rijnvliet H30-1 Fletiomare H30-4 14:30
Fletiomare H30-5 Naarden H30-4 15:00
Maarssen H30-4 Kampong H30-6 15:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan H30-7 14 40 13 1 0
2 Kampong H30-6 14 35 11 2 1
3 Rijnvliet H30-1 14 27 8 3 3
4 Fletiomare H30-5 14 25 8 1 5
5 Voordaan H30-5 14 24 7 3 4
6 Naarden H30-4 14 16 5 1 8
7 Fletiomare H30-4 14 13 4 1 9
8 Shinty H30-3 14 12 3 3 8
9 Spandersbosch H30-3 14 6 2 0 12
10 Maarssen H30-4 14 4 1 1 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr MHC Fletiomare H30-4 14:30 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
26 mei MHC Fletiomare H30-5 13:00 thuis - Veld 4 - Rijnvliet
2 jun DMHC Shinty H30-3 n.n.b uit
16 jun MMHC Voordaan H30-5 12:30 thuis - Veld 2 - Muntstad veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Shinty H30-3 Fletiomare H30-4 (1-1)scheduled
Rijnvliet H30-1 Maarssen H30-4 (3-2)final
Naarden H30-4 Kampong H30-6 (1-3)final
Fletiomare H30-5 Voordaan H30-5 (6-0)final
Voordaan H30-7 Spandersbosch H30-3 (6-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Spandersbosch H30-3 Naarden H30-4 (0-3)final
Voordaan H30-5 Shinty H30-3 (3-0)final
Fletiomare H30-4 Voordaan H30-7 (0-7)final
Maarssen H30-4 Fletiomare H30-5 (0-3)final
Kampong H30-6 Rijnvliet H30-1 (3-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Rijnvliet H30-1 Spandersbosch H30-3 (8-0)final
Shinty H30-3 Maarssen H30-4 (2-2)final
Fletiomare H30-5 Kampong H30-6 (3-3)final
Naarden H30-4 Voordaan H30-7 (0-1)final
Voordaan H30-5 Fletiomare H30-4 (1-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Voordaan H30-7 Rijnvliet H30-1 (4-2)final
Kampong H30-6 Shinty H30-3 (4-0)final
Spandersbosch H30-3 Fletiomare H30-5 (2-4)final
Maarssen H30-4 Voordaan H30-5 (0-6)final
Fletiomare H30-4 Naarden H30-4 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Maarssen H30-4 Fletiomare H30-4 (1-5)final
Shinty H30-3 Spandersbosch H30-3 (0-3)final
Voordaan H30-5 Kampong H30-6 (3-8)final
Fletiomare H30-5 Voordaan H30-7 (0-4)final
Rijnvliet H30-1 Naarden H30-4 (4-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Voordaan H30-7 Shinty H30-3 (6-0)final
Spandersbosch H30-3 Voordaan H30-5 (1-2)final
Naarden H30-4 Fletiomare H30-5 (1-2)final
Kampong H30-6 Maarssen H30-4 (11-1)final
Fletiomare H30-4 Rijnvliet H30-1 (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Maarssen H30-4 Spandersbosch H30-3 (0-1)final
Fletiomare H30-5 Rijnvliet H30-1 (1-2)final
Shinty H30-3 Naarden H30-4 (0-1)final
Voordaan H30-5 Voordaan H30-7 (0-7)final
Kampong H30-6 Fletiomare H30-4 (7-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Rijnvliet H30-1 Shinty H30-3 (3-0)final
Voordaan H30-7 Maarssen H30-4 (15-0)final
Spandersbosch H30-3 Kampong H30-6 (2-5)final
Naarden H30-4 Voordaan H30-5 (1-1)final
Fletiomare H30-5 Fletiomare H30-4 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Shinty H30-3 Fletiomare H30-5 (2-3)final
Maarssen H30-4 Naarden H30-4 (1-0)final
Voordaan H30-5 Rijnvliet H30-1 (2-2)final
Fletiomare H30-4 Spandersbosch H30-3 (2-1)final
Kampong H30-6 Voordaan H30-7 (2-5)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Voordaan H30-5 Fletiomare H30-5 (6-1)final
Maarssen H30-4 Rijnvliet H30-1 (1-2)final
Kampong H30-6 Naarden H30-4 (5-1)final
Spandersbosch H30-3 Voordaan H30-7 (0-6)final
Fletiomare H30-4 Shinty H30-3 (0-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Rijnvliet H30-1 Kampong H30-6 (3-3)final
Shinty H30-3 Voordaan H30-5 (3-3)final
Fletiomare H30-5 Maarssen H30-4 (5-2)final
Naarden H30-4 Spandersbosch H30-3 (3-2)final
Voordaan H30-7 Fletiomare H30-4 (6-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Kampong H30-6 Fletiomare H30-5 (7-2)final
Spandersbosch H30-3 Rijnvliet H30-1 (0-3)final
Fletiomare H30-4 Voordaan H30-5 (1-3)final
Voordaan H30-7 Naarden H30-4 (5-1)final
WOENSDAG 27 MAART 2024
Maarssen H30-4 Shinty H30-3 (1-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Rijnvliet H30-1 Voordaan H30-7 (2-2)final
Fletiomare H30-5 Spandersbosch H30-3 (4-2)final
Shinty H30-3 Kampong H30-6 (1-2)final
Naarden H30-4 Fletiomare H30-4 (2-0)final
Voordaan H30-5 Maarssen H30-4 (3-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Kampong H30-6 Voordaan H30-5 (5-3)final
Voordaan H30-7 Fletiomare H30-5 (8-2)final
Spandersbosch H30-3 Shinty H30-3 (0-2)final
Fletiomare H30-4 Maarssen H30-4 (1-0)final
Naarden H30-4 Rijnvliet H30-1 (2-4)final

Agenda

22-4 Bestuursvergadering
22-4 TC JJ overleg
23-4 Inloopspreekuur Fysio Vandaag
24-4 proeftraining Hockey
24-4 Juniorencommissie
25-4 meedenksessie Clubhuis

Zoeken