01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
12:45 Uit MO14-2 (MC2) HC Geldermalsen MO14-1

Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Maurits van Ijzendoorn
Aanvoerder Merle Scholten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Maarssen D5 Voordaan D10 11:15
Woerden D3 Rijnvliet D5 12:30
UNO D7 Schaerweijde D5 14:00
IJsseloever D4 Kampong D19 16:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leerdam D1 14 33 10 3 1
2 Rijnvliet D5 13 30 9 3 1
3 Zwaluwen D2-O 13 27 8 3 2
4 UNO D7 13 22 6 4 3
5 Woerden D3 13 19 6 1 6
6 Maarssen D5 13 17 4 5 4
7 Schaerweijde D5 14 12 3 3 8
8 Kampong D19 13 12 3 3 7
9 Voordaan D10 13 7 2 1 10
10 IJsseloever D4 13 5 1 2 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr MHC Woerden D3 12:30 uit
12 mei MHV Maarssen D5 11:00 thuis - Veld 4 - Rijnvliet
26 mei MMHC Voordaan D10 n.n.b uit
2 jun Schaerweijde D5 n.n.b uit
16 jun Zwaluwen Utrecht D2-O 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Kampong D19 Rijnvliet D5 (1-4)final
Leerdam D1 Schaerweijde D5 (11-0)final
UNO D7 Voordaan D10 (5-0)scheduled
IJsseloever D4 Maarssen D5 (0-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Rijnvliet D5 UNO D7 (2-1)final
Woerden D3 Leerdam D1 (1-5)final
Schaerweijde D5 Zwaluwen D2-O (2-3)final
Voordaan D10 IJsseloever D4 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kampong D19 Zwaluwen D2-O (1-1)final
IJsseloever D4 Rijnvliet D5 (0-9)final
Leerdam D1 Maarssen D5 (3-2)final
Woerden D3 Schaerweijde D5 (1-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Maarssen D5 Woerden D3 (2-0)final
Schaerweijde D5 Kampong D19 (3-5)final
Zwaluwen D2-O UNO D7 (2-3)scheduled
Voordaan D10 Leerdam D1 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Leerdam D1 Rijnvliet D5 (2-0)final
Woerden D3 Voordaan D10 (3-2)final
IJsseloever D4 Zwaluwen D2-O (0-2)final
Maarssen D5 Schaerweijde D5 (2-0)final
UNO D7 Kampong D19 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Rijnvliet D5 Woerden D3 (14-1)final
Schaerweijde D5 UNO D7 (0-0)final
Voordaan D10 Maarssen D5 (1-1)final
Kampong D19 IJsseloever D4 (6-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leerdam D1 Zwaluwen D2-O (2-2)final
Maarssen D5 Rijnvliet D5 (0-1)final
Voordaan D10 Schaerweijde D5 (0-2)final
IJsseloever D4 UNO D7 (0-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Rijnvliet D5 Voordaan D10 (2-0)final
Kampong D19 Leerdam D1 (3-2)final
Zwaluwen D2-O Woerden D3 (6-1)final
Schaerweijde D5 IJsseloever D4 (4-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Rijnvliet D5 Schaerweijde D5 (0-0)final
Leerdam D1 UNO D7 (0-0)scheduled
Woerden D3 Kampong D19 (3-1)final
Maarssen D5 Zwaluwen D2-O (0-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Kampong D19 Maarssen D5 (0-0)final
Zwaluwen D2-O Voordaan D10 (5-0)final
IJsseloever D4 Leerdam D1 (2-4)final
UNO D7 Woerden D3 (4-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Rijnvliet D5 Zwaluwen D2-O (2-0)final
Voordaan D10 Kampong D19 (2-0)final
Woerden D3 IJsseloever D4 (7-1)final
Maarssen D5 UNO D7 (3-3)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Rijnvliet D5 Kampong D19 (6-1)final
Schaerweijde D5 Leerdam D1 (0-2)final
Maarssen D5 IJsseloever D4 (2-1)final
Voordaan D10 UNO D7 (0-7)final
ZONDAG 17 MAART 2024
IJsseloever D4 Voordaan D10 (4-3)final
Zwaluwen D2-O Schaerweijde D5 (4-1)final
Leerdam D1 Woerden D3 (4-3)final
UNO D7 Rijnvliet D5 (2-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Maarssen D5 Leerdam D1 (0-2)final
Schaerweijde D5 Woerden D3 (2-4)final
Rijnvliet D5 IJsseloever D4 (0-0)final
Zwaluwen D2-O Kampong D19 (3-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Woerden D3 Maarssen D5 (3-3)final
UNO D7 Zwaluwen D2-O (1-2)final
Leerdam D1 Voordaan D10 (1-0)final
Kampong D19 Schaerweijde D5 (0-5)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Rijnvliet D5 Leerdam D1 (1-1)final
Schaerweijde D5 Maarssen D5 (1-1)final
Voordaan D10 Woerden D3 (2-4)final
Zwaluwen D2-O IJsseloever D4 (1-1)scheduled
Kampong D19 UNO D7 (0-4)final

Agenda

22-4 Bestuursvergadering
22-4 TC JJ overleg
23-4 Inloopspreekuur Fysio Vandaag
24-4 proeftraining Hockey
24-4 Juniorencommissie
25-4 meedenksessie Clubhuis

Zoeken