01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
12:45 Uit MO14-2 (MC2) HC Geldermalsen MO14-1

Dames 9

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Seppe Drijver
Aanvoerder Teddy Sonneveldt
Aanvoerder Lauren Tomassen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
USHC D14 Voordaan D15 8:30
Kampong D29 Houten D3 9:00
USHC D16 Maarssen D10 10:05
Rijnvliet D9 Amersfoort D5 11:00
Lelystad D2-O Zwaluwen D11 12:15
Kampong D28 USHC D15 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Lelystad D2-O 16 43 14 1 1
2 Rijnvliet D9 16 33 10 3 3
3 USHC D15 16 33 10 3 3
4 Zwaluwen D11 16 32 10 2 4
5 USHC D14 16 29 8 5 3
6 Voordaan D15 16 26 7 5 4
7 Amersfoort D5 16 19 6 1 9
8 Kampong D28 16 16 4 4 8
9 USHC D16 16 15 5 0 11
10 Kampong D29 16 15 4 3 9
11 Houten D3 16 8 2 2 12
12 Maarssen D10 16 4 1 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Hockeyclub Amersfoort D5 11:00 thuis - Veld 4 - Rijnvliet
12 mei MHV Maarssen D10 13:00 uit
26 mei M.H.C. LELYSTAD D2-O 12:45 thuis - Veld 1 - ABN AMRO veld
2 jun U.S.H.C. D16 n.n.b uit
9 jun Zwaluwen Utrecht D11 16:15 uit
16 jun U.S.H.C. D14 11:00 thuis - Veld 4 - Rijnvliet

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Rijnvliet D9 Kampong D28 (3-1)final
Lelystad D2-O Houten D3 (8-1)final
Amersfoort D5 Voordaan D15 (2-5)final
Maarssen D10 USHC D15 (0-6)final
USHC D14 Zwaluwen D11 (1-3)final
USHC D16 Kampong D29 (1-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Voordaan D15 Maarssen D10 (5-0)final
Kampong D28 USHC D14 (2-2)final
Houten D3 USHC D16 (1-2)final
Zwaluwen D11 Amersfoort D5 (3-2)final
USHC D15 Lelystad D2-O (4-3)final
Kampong D29 Rijnvliet D9 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kampong D28 Zwaluwen D11 (0-4)final
USHC D14 Kampong D29 (0-0)final
Lelystad D2-O Voordaan D15 (3-1)final
USHC D16 USHC D15 (0-3)scheduled
Rijnvliet D9 Houten D3 (2-0)final
Maarssen D10 Amersfoort D5 (3-6)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
USHC D15 Rijnvliet D9 (4-1)final
Amersfoort D5 Lelystad D2-O (0-5)final
Zwaluwen D11 Maarssen D10 (10-0)final
Houten D3 USHC D14 (2-2)final
Voordaan D15 USHC D16 (3-1)final
Kampong D29 Kampong D28 (2-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Rijnvliet D9 Voordaan D15 (4-4)final
Lelystad D2-O Maarssen D10 (15-0)final
Kampong D29 Zwaluwen D11 (0-3)final
USHC D16 Amersfoort D5 (1-4)final
Kampong D28 Houten D3 (3-1)final
USHC D14 USHC D15 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Voordaan D15 USHC D14 (2-0)final
Amersfoort D5 Rijnvliet D9 (0-5)final
Zwaluwen D11 Lelystad D2-O (0-4)final
Houten D3 Kampong D29 (0-3)final
Maarssen D10 USHC D16 (2-4)final
USHC D15 Kampong D28 (4-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
USHC D14 Amersfoort D5 (3-2)final
Kampong D29 USHC D15 (0-2)final
Kampong D28 Voordaan D15 (2-2)final
USHC D16 Lelystad D2-O (0-4)final
Rijnvliet D9 Maarssen D10 (8-1)final
Houten D3 Zwaluwen D11 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Maarssen D10 USHC D14 (0-5)final
USHC D15 Houten D3 (2-1)final
Zwaluwen D11 USHC D16 (2-0)final
Lelystad D2-O Rijnvliet D9 (3-0)final
Amersfoort D5 Kampong D28 (2-1)final
Voordaan D15 Kampong D29 (2-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Kampong D28 Maarssen D10 (3-2)final
Rijnvliet D9 USHC D16 (5-2)final
USHC D15 Zwaluwen D11 (3-3)final
Kampong D29 Amersfoort D5 (4-1)final
Houten D3 Voordaan D15 (0-3)final
USHC D14 Lelystad D2-O (4-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Rijnvliet D9 Zwaluwen D11 (4-2)final
Lelystad D2-O Kampong D28 (5-0)final
Amersfoort D5 Houten D3 (1-2)final
Maarssen D10 Kampong D29 (1-0)final
Voordaan D15 USHC D15 (0-3)final
USHC D16 USHC D14 (0-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Zwaluwen D11 Voordaan D15 (1-2)final
USHC D14 Rijnvliet D9 (0-3)final
Kampong D29 Lelystad D2-O (2-4)final
Houten D3 Maarssen D10 (6-1)final
Kampong D28 USHC D16 (3-1)final
USHC D15 Amersfoort D5 (3-3)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Kampong D28 Rijnvliet D9 (0-4)final
Voordaan D15 Amersfoort D5 (2-5)final
Houten D3 Lelystad D2-O (1-5)final
Zwaluwen D11 USHC D14 (0-3)final
USHC D15 Maarssen D10 (6-0)final
Kampong D29 USHC D16 (1-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Rijnvliet D9 Kampong D29 (5-0)final
Lelystad D2-O USHC D15 (5-0)final
USHC D16 Houten D3 (2-1)scheduled
Maarssen D10 Voordaan D15 (1-1)final
USHC D14 Kampong D28 (1-0)final
Amersfoort D5 Zwaluwen D11 (0-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Kampong D29 USHC D14 (0-4)final
USHC D15 USHC D16 (1-3)final
Houten D3 Rijnvliet D9 (1-2)final
Voordaan D15 Lelystad D2-O (1-4)final
Zwaluwen D11 Kampong D28 (2-2)final
WOENSDAG 3 APRIL 2024
Amersfoort D5 Maarssen D10 (8-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Maarssen D10 Zwaluwen D11 (0-7)final
USHC D16 Voordaan D15 (3-5)final
Lelystad D2-O Amersfoort D5 (5-0)final
Rijnvliet D9 USHC D15 (0-1)scheduled
USHC D14 Houten D3 (4-0)final
Kampong D28 Kampong D29 (1-4)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Voordaan D15 Rijnvliet D9 (2-2)scheduled
Zwaluwen D11 Kampong D29 (4-1)final
Houten D3 Kampong D28 (3-3)final
Amersfoort D5 USHC D16 (3-0)final
Maarssen D10 Lelystad D2-O (1-10)final
USHC D15 USHC D14 (1-2)final

Agenda

22-4 Bestuursvergadering
22-4 TC JJ overleg
23-4 Inloopspreekuur Fysio Vandaag
24-4 proeftraining Hockey
24-4 Juniorencommissie
25-4 meedenksessie Clubhuis

Zoeken