01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
12:45 Uit MO14-2 (MC2) HC Geldermalsen MO14-1

Dames 6

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Juna Smit
Aanvoerder Chantal van Schalm

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong D24 Rijnvliet D6 10:45
Zwaluwen D8 Fletiomare D3 10:45
USHC D12 Zwaluwen D9 13:00
Maarssen D8 Kampong D25 15:15
Voordaan D14 Maarssen D6 16:00
Voordaan D13 USHC D11 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Fletiomare D3 16 43 14 1 1
2 Zwaluwen D9 16 37 11 4 1
3 Voordaan D13 16 33 11 0 5
4 Kampong D24 16 31 9 4 3
5 Rijnvliet D6 16 26 8 2 6
6 Zwaluwen D8 16 22 6 4 6
7 USHC D12 16 18 5 3 8
8 Maarssen D8 16 18 4 6 6
9 Kampong D25 16 17 5 2 9
10 Voordaan D14 16 14 4 2 10
11 Maarssen D6 16 8 2 2 12
12 USHC D11 16 5 1 2 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr SV Kampong Hockey D24 10:45 uit
12 mei MMHC Voordaan D13 13:00 thuis - Veld 4 - Rijnvliet
26 mei Zwaluwen Utrecht D8 14:30 uit
2 jun U.S.H.C. D12 11:00 thuis - Veld 4 - Rijnvliet
9 jun Zwaluwen Utrecht D9 14:30 uit
16 jun MHC Fletiomare D3 10:45 thuis - Veld 1 - ABN AMRO veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Maarssen D8 Zwaluwen D9 (2-6)final
Voordaan D14 USHC D12 (1-3)final
Rijnvliet D6 USHC D11 (4-0)scheduled
Kampong D24 Zwaluwen D8 (2-2)final
Maarssen D6 Fletiomare D3 (0-10)final
Voordaan D13 Kampong D25 (1-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Kampong D25 Rijnvliet D6 (0-1)final
Zwaluwen D8 Voordaan D13 (0-4)final
Zwaluwen D9 Voordaan D14 (7-2)final
Fletiomare D3 Maarssen D8 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Voordaan D14 Fletiomare D3 (0-5)final
Zwaluwen D8 Kampong D25 (0-3)final
Maarssen D6 Rijnvliet D6 (0-8)final
Voordaan D13 USHC D12 (5-0)scheduled
Kampong D24 Zwaluwen D9 (1-3)final
Maarssen D8 USHC D11 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
USHC D11 Voordaan D14 (1-2)final
Fletiomare D3 Kampong D24 (1-2)final
USHC D12 Zwaluwen D8 (2-5)final
Rijnvliet D6 Maarssen D8 (1-5)final
Zwaluwen D9 Voordaan D13 (1-0)final
Kampong D25 Maarssen D6 (2-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
USHC D12 Kampong D25 (2-2)final
Zwaluwen D8 Zwaluwen D9 (2-2)final
Maarssen D8 Maarssen D6 (3-2)final
Voordaan D13 Fletiomare D3 (2-3)final
Voordaan D14 Rijnvliet D6 (1-2)final
Kampong D24 USHC D11 (2-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
USHC D11 Maarssen D6 (4-2)final
USHC D12 Kampong D24 (0-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Maarssen D6 Voordaan D14 (1-6)final
USHC D11 Voordaan D13 (0-1)final
Rijnvliet D6 Kampong D24 (1-3)final
Fletiomare D3 Zwaluwen D8 (4-0)final
Kampong D25 Maarssen D8 (4-2)final
Zwaluwen D9 USHC D12 (2-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Zwaluwen D8 USHC D11 (6-0)scheduled
Kampong D24 Maarssen D6 (5-1)final
Zwaluwen D9 Kampong D25 (4-0)scheduled
Voordaan D13 Rijnvliet D6 (7-1)final
Voordaan D14 Maarssen D8 (3-3)final
USHC D12 Fletiomare D3 (0-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Rijnvliet D6 Zwaluwen D8 (6-1)final
USHC D11 USHC D12 (0-2)scheduled
Maarssen D6 Voordaan D13 (0-12)final
Fletiomare D3 Zwaluwen D9 (2-2)final
Maarssen D8 Kampong D24 (1-1)final
Kampong D25 Voordaan D14 (1-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Voordaan D13 Maarssen D8 (1-0)final
USHC D12 Rijnvliet D6 (1-1)final
Zwaluwen D9 USHC D11 (5-0)scheduled
Fletiomare D3 Kampong D25 (3-0)final
Kampong D24 Voordaan D14 (2-0)final
Zwaluwen D8 Maarssen D6 (0-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Maarssen D8 Zwaluwen D8 (4-4)final
Rijnvliet D6 Zwaluwen D9 (0-4)final
USHC D11 Fletiomare D3 (0-2)scheduled
Voordaan D14 Voordaan D13 (2-3)final
Maarssen D6 USHC D12 (1-6)final
Kampong D24 Kampong D25 (5-1)final
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
Voordaan D13 Zwaluwen D9 (2-4)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Kampong D25 USHC D11 (1-0)final
USHC D12 Maarssen D8 (0-3)final
Zwaluwen D9 Maarssen D6 (12-0)final
Fletiomare D3 Rijnvliet D6 (5-2)final
Zwaluwen D8 Voordaan D14 (5-4)final
Voordaan D13 Kampong D24 (2-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
USHC D12 Voordaan D14 (5-3)final
Kampong D25 Voordaan D13 (0-6)final
Zwaluwen D8 Kampong D24 (2-2)final
USHC D11 Rijnvliet D6 (0-1)final
Zwaluwen D9 Maarssen D8 (5-2)final
Fletiomare D3 Maarssen D6 (6-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Kampong D24 USHC D12 (3-2)final
Voordaan D14 Zwaluwen D9 (2-4)final
Voordaan D13 Zwaluwen D8 (3-2)final
Rijnvliet D6 Kampong D25 (3-0)scheduled
Maarssen D6 USHC D11 (2-2)final
Maarssen D8 Fletiomare D3 (0-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Zwaluwen D9 Kampong D24 (3-3)final
USHC D12 Voordaan D13 (0-2)final
Kampong D25 Zwaluwen D8 (2-4)final
Rijnvliet D6 Maarssen D6 (3-0)final
Fletiomare D3 Voordaan D14 (5-2)final
USHC D11 Maarssen D8 (4-6)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Maarssen D6 Kampong D25 (3-0)final
Voordaan D14 USHC D11 (4-0)final
Maarssen D8 Rijnvliet D6 (2-2)final
Zwaluwen D8 USHC D12 (2-1)final
Kampong D24 Fletiomare D3 (0-6)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
USHC D11 Kampong D24 (0-4)final
Zwaluwen D9 Zwaluwen D8 (0-4)final
Fletiomare D3 Voordaan D13 (2-0)final
Rijnvliet D6 Voordaan D14 (0-2)final
Maarssen D6 Maarssen D8 (1-1)final
Kampong D25 USHC D12 (1-2)final

Agenda

22-4 Bestuursvergadering
22-4 TC JJ overleg
23-4 Inloopspreekuur Fysio Vandaag
24-4 proeftraining Hockey
24-4 Juniorencommissie
25-4 meedenksessie Clubhuis

Zoeken