01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg

MO18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Dyon Groen in t Wout
Coach Jesse van der Hoff
Trainer Jesse Dekker
Trainer Melvin Plet
Manager Leonie Scharrenburg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geldermalsen MO18-2 Fletiomare MO18-7 14:45
Montfoort MO18-2 Kampong MO18-8 15:45
Rijnvliet MO18-3 Houten MO18-4 17:00
Schaerweijde MO18-5 Shinty MO18-3 17:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Shinty MO18-3 11 25 8 1 2
2 Schaerweijde MO18-5 11 23 7 2 2
3 Geldermalsen MO18-2 11 18 6 0 5
4 Montfoort MO18-2 11 18 5 3 3
5 Houten MO18-4 11 15 4 3 4
6 Kampong MO18-8 11 14 5 2 4
7 Fletiomare MO18-7 11 10 3 1 7
8 Rijnvliet MO18-3 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr Hockey Club Houten MO18-4 17:00 thuis - Veld 1 - ABN AMRO veld
11 mei SV Kampong Hockey MO18-8 11:00 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
25 mei HC Geldermalsen MO18-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Shinty MO18-3 Rijnvliet MO18-3 (10-2)final
Schaerweijde MO18-5 Geldermalsen MO18-2 (4-3)final
Montfoort MO18-2 Houten MO18-4 (8-1)final
Kampong MO18-8 Fletiomare MO18-7 (5-0)final
DONDERDAG 9 NOVEMBER 2023
Geldermalsen MO18-2 Montfoort MO18-2 (1-4)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Houten MO18-4 Kampong MO18-8 (4-3)final
Rijnvliet MO18-3 Schaerweijde MO18-5 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Fletiomare MO18-7 Shinty MO18-3 (1-3)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Kampong MO18-8 Geldermalsen MO18-2 (3-0)final
Montfoort MO18-2 Schaerweijde MO18-5 (2-2)final
Fletiomare MO18-7 Rijnvliet MO18-3 (4-1)final
Shinty MO18-3 Houten MO18-4 (5-0)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Geldermalsen MO18-2 Shinty MO18-3 (5-4)final
Rijnvliet MO18-3 Montfoort MO18-2 (1-5)final
Houten MO18-4 Fletiomare MO18-7 (4-3)final
Schaerweijde MO18-5 Kampong MO18-8 (3-4)expired
ZATERDAG 2 MAART 2024
Houten MO18-4 Rijnvliet MO18-3 (7-1)final
Shinty MO18-3 Schaerweijde MO18-5 (4-1)final
Kampong MO18-8 Montfoort MO18-2 (2-2)final
MAANDAG 4 MAART 2024
Fletiomare MO18-7 Geldermalsen MO18-2 (1-3)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Montfoort MO18-2 Shinty MO18-3 (2-2)final
Geldermalsen MO18-2 Houten MO18-4 (4-1)final
Kampong MO18-8 Rijnvliet MO18-3 (2-1)final
Schaerweijde MO18-5 Fletiomare MO18-7 (2-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Rijnvliet MO18-3 Geldermalsen MO18-2 (1-6)final
Houten MO18-4 Schaerweijde MO18-5 (1-1)final
Shinty MO18-3 Kampong MO18-8 (4-1)final
Fletiomare MO18-7 Montfoort MO18-2 (2-1)scheduled
WOENSDAG 20 MAART 2024
Schaerweijde MO18-5 Kampong MO18-8 (2-0)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Geldermalsen MO18-2 Schaerweijde MO18-5 (0-3)final
Houten MO18-4 Montfoort MO18-2 (0-1)final
Rijnvliet MO18-3 Shinty MO18-3 (2-9)scheduled
Fletiomare MO18-7 Kampong MO18-8 (0-5)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Montfoort MO18-2 Geldermalsen MO18-2 (3-6)final
Kampong MO18-8 Houten MO18-4 (2-2)final
Shinty MO18-3 Fletiomare MO18-7 (6-0)final
Schaerweijde MO18-5 Rijnvliet MO18-3 (5-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Rijnvliet MO18-3 Fletiomare MO18-7 (0-3)final
Geldermalsen MO18-2 Kampong MO18-8 (3-0)final
Schaerweijde MO18-5 Montfoort MO18-2 (6-3)final
Houten MO18-4 Shinty MO18-3 (2-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Montfoort MO18-2 Rijnvliet MO18-3 (7-2)final
Kampong MO18-8 Schaerweijde MO18-5 (4-1)final
Fletiomare MO18-7 Houten MO18-4 (2-2)final
Shinty MO18-3 Geldermalsen MO18-2 (3-1)final

Agenda

Zoeken