01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
12:45 Uit MO14-2 (MC2) HC Geldermalsen MO14-1

MO16-6 (MB6)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Erwin Kalsbeek
Coach Peter Rombout
Coach Erik Volkers
Trainer Iwan Laurens
Trainer Juna Smit
Manager Mandy Stelte
Manager Claudia van der Weijden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Weesp MO16-4 Buitenhout MO16-2 14:25
Laren MO16-6 Schaerweijde MO16-6C 17:25

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 UNO MO16-3 6 18 6 0 0
2 Huizen MO16-3 7 14 4 2 1
3 Schaerweijde MO16-6C 6 13 4 1 1
4 Weesp MO16-4 6 10 3 1 2
5 Maarssen MO16-7 7 8 2 2 3
6 Rijnvliet MO16-6 6 8 2 2 2
7 Buitenhout MO16-2 6 6 1 3 2
8 Almere MO16-7 6 5 1 2 3
9 Kampong MO16-11 6 4 1 1 4
10 Laren MO16-6 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr SV Kampong Hockey MO16-11 15:00 thuis - Veld 4 - Rijnvliet
25 mei Almeerse HC MO16-7 13:10 uit
1 jun Schaerweijde MO16-6C 14:45 thuis - Veld 4 - Rijnvliet
8 jun Buitenhout MHC MO16-2 16:00 thuis - Veld 2 - Muntstad veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Buitenhout MO16-2 Rijnvliet MO16-6 (1-5)final
Huizen MO16-3 Laren MO16-6 (9-0)final
Schaerweijde MO16-6C Almere MO16-7 (3-3)final
Weesp MO16-4 Kampong MO16-11 (1-0)final
Maarssen MO16-7 UNO MO16-3 (0-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Almere MO16-7 Buitenhout MO16-2 (0-3)final
Kampong MO16-11 Schaerweijde MO16-6C (3-4)final
UNO MO16-3 Huizen MO16-3 (5-2)final
Laren MO16-6 Weesp MO16-4 (3-11)scheduled
Rijnvliet MO16-6 Maarssen MO16-7 (2-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Buitenhout MO16-2 Schaerweijde MO16-6C (3-4)final
Huizen MO16-3 Rijnvliet MO16-6 (4-0)final
Laren MO16-6 Kampong MO16-11 (1-2)final
Weesp MO16-4 UNO MO16-3 (1-3)final
Maarssen MO16-7 Almere MO16-7 (10-0)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Rijnvliet MO16-6 Weesp MO16-4 (2-2)scheduled
Kampong MO16-11 Buitenhout MO16-2 (1-1)final
UNO MO16-3 Laren MO16-6 (8-2)final
Almere MO16-7 Huizen MO16-3 (2-2)final
Schaerweijde MO16-6C Maarssen MO16-7 (4-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Weesp MO16-4 Almere MO16-7 (3-1)final
Huizen MO16-3 Schaerweijde MO16-6C (3-2)scheduled
Laren MO16-6 Rijnvliet MO16-6 (1-5)final
UNO MO16-3 Kampong MO16-11 (8-0)final
Maarssen MO16-7 Buitenhout MO16-2 (3-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Buitenhout MO16-2 Huizen MO16-3 (0-0)final
Almere MO16-7 Laren MO16-6 (2-0)final
Schaerweijde MO16-6C Weesp MO16-4 (3-1)final
Kampong MO16-11 Maarssen MO16-7 (2-3)final
Rijnvliet MO16-6 UNO MO16-3 (1-5)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Huizen MO16-3 Maarssen MO16-7 (1-0)final
Rijnvliet MO16-6 Kampong MO16-11 (2-2)scheduled
UNO MO16-3 Almere MO16-7 (13-0)scheduled

Agenda

22-4 Bestuursvergadering
22-4 TC JJ overleg
23-4 Inloopspreekuur Fysio Vandaag
24-4 proeftraining Hockey
24-4 Juniorencommissie
25-4 meedenksessie Clubhuis

Zoeken