01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg

JO12-2 (JD2)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Floris Aertssen
Coach Ties ter Veen
Assistent coach Leendert van Koppen
Trainer Floris Aertssen
Trainer Ties ter Veen
Manager Saskia van der Heide
Manager Maartje Vroege

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kromme Rijn JO12-2 UNO JO12-1 9:50
Nieuwegein JO12-2 Kampong JO12-6 10:00
Rijnvliet JO12-2 Amersfoort JO12-3 10:30
Voordaan JO12-6 Phoenix JO12-3B 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 UNO JO12-1 6 18 6 0 0
2 Phoenix JO12-3B 6 15 5 0 1
3 Voordaan JO12-6 5 10 3 1 1
4 Kromme Rijn JO12-2 5 7 2 1 2
5 Rijnvliet JO12-2 6 7 2 1 3
6 Kampong JO12-6 5 4 1 1 3
7 Amersfoort JO12-3 5 3 1 0 4
8 Nieuwegein JO12-2 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr Hockeyclub Amersfoort JO12-3 10:30 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
25 mei Hockeyclub UNO JO12-1 08:30 thuis - Veld 1 - ABN AMRO veld
1 jun HC Kromme Rijn JO12-2 n.n.b uit
8 jun MHCN JO12-2 10:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Phoenix JO12-3B Kampong JO12-6 (4-2)final
UNO JO12-1 Rijnvliet JO12-2 (6-0)final
Amersfoort JO12-3 Voordaan JO12-6 (3-4)final
Kromme Rijn JO12-2 Nieuwegein JO12-2 (2-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Rijnvliet JO12-2 Kromme Rijn JO12-2 (4-2)final
Kampong JO12-6 Amersfoort JO12-3 (10-1)final
Nieuwegein JO12-2 Phoenix JO12-3B (0-1)final
Voordaan JO12-6 UNO JO12-1 (0-6)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Amersfoort JO12-3 Phoenix JO12-3B (1-3)final
Rijnvliet JO12-2 Nieuwegein JO12-2 (6-2)final
UNO JO12-1 Kampong JO12-6 (6-4)final
Kromme Rijn JO12-2 Voordaan JO12-6 (1-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Kampong JO12-6 Kromme Rijn JO12-2 (2-3)scheduled
Phoenix JO12-3B UNO JO12-1 (2-4)final
Voordaan JO12-6 Rijnvliet JO12-2 (4-1)final
Nieuwegein JO12-2 Amersfoort JO12-3 (1-4)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Kromme Rijn JO12-2 Phoenix JO12-3B (0-1)final
Rijnvliet JO12-2 Kampong JO12-6 (1-1)final
Voordaan JO12-6 Nieuwegein JO12-2 (7-2)final
UNO JO12-1 Amersfoort JO12-3 (5-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
UNO JO12-1 Nieuwegein JO12-2 (3-0)final
Phoenix JO12-3B Rijnvliet JO12-2 (4-1)final

Agenda

Zoeken