01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg

Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Hockeywerkt Trainer
Aanvoerder Chantal van Schalm

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barneveld D3 Zwaluwen D5 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan D10 11 28 9 1 1
2 USHC D9 11 27 9 0 2
3 Voordaan D8 11 26 8 2 1
4 Woerden D2-O 11 21 7 0 4
5 Kampong D18 11 18 5 3 3
6 UNO D7 11 18 5 3 3
7 Maarssen D4 11 14 4 2 5
8 Zwaluwen D5 10 10 3 1 6
9 Barneveld D3 10 10 3 1 6
10 Mezen D2-O 11 10 3 1 7
11 Rijnvliet D5 11 3 1 0 10
12 Schaerweijde D4 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt MHC De Mezen D2-O n.n.b thuis
19 mrt MMHC Voordaan D10 n.n.b uit
26 mrt M.H.C. Barneveld D3 n.n.b thuis
2 apr Schaerweijde D4 n.n.b uit
16 apr MHC Woerden D2-O n.n.b thuis
23 apr MHV Maarssen D4 n.n.b uit
14 mei Zwaluwen Utrecht D5 n.n.b uit
21 mei Hockeyclub UNO D7 n.n.b thuis
4 jun SV Kampong Hockey D18 n.n.b uit
11 jun MMHC Voordaan D8 n.n.b thuis
18 jun U.S.H.C. D9 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
USHC D9 UNO D7 (2-0)final
Voordaan D10 Maarssen D4 (4-2)final
Barneveld D3 Woerden D2-O (3-5)final
Voordaan D8 Kampong D18 (3-1)final
Mezen D2-O Rijnvliet D5 (3-1)final
Schaerweijde D4 Zwaluwen D5 (1-9)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Maarssen D4 Barneveld D3 (1-0)final
UNO D7 Mezen D2-O (0-0)scheduled
Zwaluwen D5 Voordaan D8 (0-0)final
Woerden D2-O Schaerweijde D4 (6-0)final
Rijnvliet D5 Voordaan D10 (1-7)scheduled
Kampong D18 USHC D9 (1-0)scheduled
WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2022
Barneveld D3 Rijnvliet D5 (6-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Mezen D2-O Kampong D18 (2-3)final
USHC D9 Voordaan D8 (2-0)final
Voordaan D10 UNO D7 (1-0)final
Woerden D2-O Zwaluwen D5 (1-0)final
Schaerweijde D4 Maarssen D4 (2-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Kampong D18 Voordaan D10 (0-2)final
Voordaan D8 Mezen D2-O (2-0)final
Zwaluwen D5 USHC D9 (2-5)final
Maarssen D4 Woerden D2-O (2-6)final
Rijnvliet D5 Schaerweijde D4 (9-0)final
UNO D7 Barneveld D3 (4-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Maarssen D4 Zwaluwen D5 (2-1)final
Barneveld D3 Kampong D18 (0-0)final
Woerden D2-O Rijnvliet D5 (6-2)final
Voordaan D10 Voordaan D8 (2-2)final
Mezen D2-O USHC D9 (0-1)final
Schaerweijde D4 UNO D7 (0-2)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Zwaluwen D5 Mezen D2-O (4-0)final
UNO D7 Woerden D2-O (4-1)final
Voordaan D8 Barneveld D3 (5-0)final
Kampong D18 Schaerweijde D4 (5-0)scheduled
Rijnvliet D5 Maarssen D4 (1-2)final
USHC D9 Voordaan D10 (0-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Barneveld D3 USHC D9 (0-4)final
Woerden D2-O Kampong D18 (2-1)final
Rijnvliet D5 Zwaluwen D5 (0-5)final
Voordaan D10 Mezen D2-O (2-0)final
Schaerweijde D4 Voordaan D8 (1-7)scheduled
Maarssen D4 UNO D7 (1-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Kampong D18 Maarssen D4 (2-2)final
Mezen D2-O Barneveld D3 (4-2)final
Voordaan D8 Woerden D2-O (3-1)final
Zwaluwen D5 Voordaan D10 (1-3)final
UNO D7 Rijnvliet D5 (2-1)final
USHC D9 Schaerweijde D4 (4-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Barneveld D3 Voordaan D10 (2-1)final
UNO D7 Zwaluwen D5 (2-0)final
Maarssen D4 Voordaan D8 (0-4)final
Woerden D2-O USHC D9 (2-3)final
Schaerweijde D4 Mezen D2-O (1-2)final
Rijnvliet D5 Kampong D18 (0-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Mezen D2-O Woerden D2-O (3-7)final
Kampong D18 UNO D7 (1-1)final
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
Voordaan D8 Rijnvliet D5 (4-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Maarssen D4 Mezen D2-O (3-1)final
Zwaluwen D5 Kampong D18 (1-2)final
Rijnvliet D5 USHC D9 (2-5)scheduled
Schaerweijde D4 Barneveld D3 (2-4)final
Woerden D2-O Voordaan D10 (1-2)final
UNO D7 Voordaan D8 (1-4)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
USHC D9 Maarssen D4 (9-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Voordaan D10 Schaerweijde D4 (11-1)final

Zoeken

Agenda

30-1 HT2 Cursus