01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 15 oktober 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:50 Uit MO12-3 (MD3) MHV Maarssen MO12-4

Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Hockeywerkt Trainer
Aanvoerder Chantal van Schalm

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong D18 Voordaan D10 9:00
Voordaan D8 Mezen D2 10:30
Zwaluwen D5 USHC D9 10:45
Maarssen D4 Woerden D2 11:15
Rijnvliet D5 Schaerweijde D4 13:00
UNO D7 Barneveld D3 16:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan D10 3 9 3 0 0
2 Woerden D2 3 9 3 0 0
3 USHC D9 3 6 2 0 1
4 Kampong D18 3 6 2 0 1
5 Zwaluwen D5 3 4 1 1 1
6 Mezen D2 3 4 1 1 1
7 Voordaan D8 3 4 1 1 1
8 Barneveld D3 3 3 1 0 2
9 Maarssen D4 3 3 1 0 2
10 Schaerweijde D4 3 3 1 0 2
11 UNO D7 3 1 0 1 2
12 Rijnvliet D5 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt Schaerweijde D4 13:00 thuis - Veld 3 - Ekris BMW veld
9 okt MHC Woerden D2 10:45 uit
16 okt MHV Maarssen D4 16:05 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
30 okt Zwaluwen Utrecht D5 12:25 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
6 nov Hockeyclub UNO D7 n.n.b uit
13 nov SV Kampong Hockey D18 n.n.b thuis
20 nov MMHC Voordaan D8 n.n.b uit
27 nov U.S.H.C. D9 n.n.b thuis
12 mrt MHC De Mezen D2 n.n.b thuis
19 mrt MMHC Voordaan D10 n.n.b uit
26 mrt M.H.C. Barneveld D3 n.n.b thuis
2 apr Schaerweijde D4 n.n.b uit
16 apr MHC Woerden D2 n.n.b thuis
23 apr MHV Maarssen D4 n.n.b uit
14 mei Zwaluwen Utrecht D5 n.n.b uit
21 mei Hockeyclub UNO D7 n.n.b thuis
4 jun SV Kampong Hockey D18 n.n.b uit
11 jun MMHC Voordaan D8 n.n.b thuis
18 jun U.S.H.C. D9 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
USHC D9 UNO D7 (2-0)final
Voordaan D10 Maarssen D4 (4-2)final
Barneveld D3 Woerden D2 (3-5)final
Voordaan D8 Kampong D18 (3-1)final
Mezen D2 Rijnvliet D5 (3-1)final
Schaerweijde D4 Zwaluwen D5 (1-9)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Maarssen D4 Barneveld D3 (1-0)final
UNO D7 Mezen D2 (0-0)scheduled
Zwaluwen D5 Voordaan D8 (0-0)final
Woerden D2 Schaerweijde D4 (6-0)final
Rijnvliet D5 Voordaan D10 (1-7)scheduled
Kampong D18 USHC D9 (1-0)scheduled
WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2022
Barneveld D3 Rijnvliet D5 (6-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Mezen D2 Kampong D18 (2-3)final
USHC D9 Voordaan D8 (2-0)final
Voordaan D10 UNO D7 (1-0)final
Woerden D2 Zwaluwen D5 (1-0)final
Schaerweijde D4 Maarssen D4 (2-0)final

Zoeken

Agenda

Nog geen agenda punten.