01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg 04-header2020.jpg

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Bo Lemmert
Trainer Rick Overbeek
Trainer Sander Schwartz
Aanvoerder Nienke van 't Klooster

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rijnvliet D3 Voordaan D9 10:45
Schaerweijde D4 Maarssen D4 11:50
Schaerweijde D9 Mezen D2-O 12:05
UNO D5 Kromhouters D3 13:00
USHC D9 Zwaluwen D6 12:10
Voordaan D12 Fletiomare D3 11:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijnvliet D3 10 28 9 1 0
2 UNO D5 10 24 8 0 2
3 USHC D9 8 22 7 1 0
4 Voordaan D12 10 18 6 0 4
5 Schaerweijde D9 10 16 5 1 4
6 Voordaan D9 10 16 5 1 4
7 Fletiomare D3 10 12 4 0 6
8 Kromhouters D3 9 12 4 0 5
9 Zwaluwen D6 10 7 2 1 7
10 Mezen D2 9 7 2 1 6
11 Maarssen D4 10 6 2 0 8
12 Schaerweijde D4 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov MMHC Voordaan D9 10:45 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
13 mrt MHV Maarssen D4 n.n.b thuis
20 mrt Schaerweijde D4 n.n.b uit
27 mrt Schaerweijde D9 n.n.b uit
3 apr U.S.H.C. D9 n.n.b thuis
10 apr MMHC Voordaan D12 n.n.b uit
24 apr Hockeyclub UNO D5 n.n.b thuis
8 mei MHC De Mezen D2 n.n.b uit
15 mei THCC De Kromhouters D3 n.n.b thuis
22 mei MHC Fletiomare D3 n.n.b uit
29 mei Zwaluwen Utrecht D6 n.n.b thuis
12 jun MMHC Voordaan D9 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Maarssen D4 Rijnvliet D3 1-6
Voordaan D9 USHC D9 1-4
Zwaluwen D6 Voordaan D12 2-6
Fletiomare D3 UNO D5 0-1
Kromhouters D3 Mezen D2-O 10-1
Schaerweijde D4 Schaerweijde D9 1-7
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Schaerweijde D9 Kromhouters D3 5-1
Rijnvliet D3 Schaerweijde D4 11-0
USHC D9 Maarssen D4 3-0
Voordaan D12 Voordaan D9 4-1
UNO D5 Zwaluwen D6 4-1
Mezen D2-O Fletiomare D3 0-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rijnvliet D3 Schaerweijde D9 2-1
Fletiomare D3 Kromhouters D3 3-1
Zwaluwen D6 Mezen D2-O 3-3
Voordaan D9 UNO D5 0-4
Maarssen D4 Voordaan D12 2-1
Schaerweijde D4 USHC D9 0-8
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Mezen D2-O Voordaan D9 1-0
UNO D5 Maarssen D4 2-1
Voordaan D12 Schaerweijde D4 9-0
USHC D9 Rijnvliet D3 0-0
Schaerweijde D9 Fletiomare D3 3-1
Kromhouters D3 Zwaluwen D6 3-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Rijnvliet D3 Voordaan D12 3-1
Schaerweijde D4 UNO D5 0-12
Maarssen D4 Mezen D2-O 4-0
Voordaan D9 Kromhouters D3 4-2
Zwaluwen D6 Fletiomare D3 2-0
USHC D9 Schaerweijde D9 2-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Schaerweijde D9 Zwaluwen D6 2-0
UNO D5 Rijnvliet D3 0-2
Fletiomare D3 Voordaan D9 0-3
Voordaan D12 USHC D9 0-2
Mezen D2-O Schaerweijde D4 1-0
WOENSDAG 27 OKTOBER 2021
Kromhouters D3 Maarssen D4 2-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Rijnvliet D3 Mezen D2-O 3-0
USHC D9 UNO D5 6-2
Voordaan D12 Schaerweijde D9 3-0
Voordaan D9 Zwaluwen D6 1-0
Maarssen D4 Fletiomare D3 0-1
Schaerweijde D4 Kromhouters D3 0-5
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Schaerweijde D9 Voordaan D9 0-0
UNO D5 Voordaan D12 4-1
Fletiomare D3 Schaerweijde D4 10-0
Zwaluwen D6 Maarssen D4 1-0
Kromhouters D3 Rijnvliet D3 2-7
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Maarssen D4 Voordaan D9 1-2
Rijnvliet D3 Fletiomare D3 3-0
Voordaan D12 Mezen D2-O 4-0
UNO D5 Schaerweijde D9 1-0
Schaerweijde D4 Zwaluwen D6 3-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Zwaluwen D6 Rijnvliet D3 0-9
Fletiomare D3 USHC D9 0-1
Kromhouters D3 Voordaan D12 1-2
Mezen D2-O UNO D5 0-5
Maarssen D4 Schaerweijde D9 1-2
Voordaan D9 Schaerweijde D4 6-1

Zoeken

Agenda

Nog geen agenda punten.