01-header.jpg 02-header.jpg 03-header.jpg 05-header.jpg

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tjester Garst
Manager Tom de Lange
Manager Jonas Marks

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong H28 Maarssen H5 17:45
Leerdam H1 Barneveld H2 (O) 16:15
SCHC H9 Kampong H29 13:00
Schaerweijde H4 Rijnvliet H3 17:00
Woerden H2 (O) Zwaluwen H6 15:00
Zwaluwen H4 Voordaan H10 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barneveld H2 10 27 9 0 1
2 Voordaan H10 9 24 8 0 1
3 Kampong H28 9 16 5 1 3
4 Leerdam H1 10 16 5 1 4
5 Kampong H29 9 15 5 0 4
6 Zwaluwen H4 10 14 4 2 4
7 Zwaluwen H6 10 14 4 2 4
8 Woerden H2 9 12 4 0 5
9 Schaerweijde H4 10 12 3 3 4
10 Maarssen H5 9 10 3 1 5
11 Rijnvliet H3 10 4 1 1 8
12 SCHC H9 9 1 0 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Schaerweijde H4 17:00 uit
8 mrt MHC Woerden H2 n.n.b uit
15 mrt HC Leerdam H1 n.n.b thuis
22 mrt MHV Maarssen H5 n.n.b uit
29 mrt M.H.C. Barneveld H2 n.n.b thuis
5 apr Zwaluwen Utrecht H6 n.n.b uit
19 apr SV Kampong Hockey H28 n.n.b thuis
10 mei MMHC Voordaan H10 n.n.b thuis
17 mei SV Kampong Hockey H29 n.n.b uit
24 mei Hockeyclub SCHC H9 n.n.b thuis
7 jun Zwaluwen Utrecht H4 n.n.b uit
14 jun Schaerweijde H4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Rijnvliet H3 Woerden H2 (O) 0-4
Voordaan H10 Schaerweijde H4 4-1
Barneveld H2 (O) Maarssen H5 6-2
Zwaluwen H6 Leerdam H1 3-5
SCHC H9 Kampong H28 0-6
Kampong H29 Zwaluwen H4 3-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Schaerweijde H4 Kampong H29 2-4
Maarssen H5 Zwaluwen H6 1-2
Zwaluwen H4 SCHC H9 8-0
Woerden H2 (O) Voordaan H10 1-5
Leerdam H1 Rijnvliet H3 4-0
Kampong H28 Barneveld H2 (O) 3-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
SCHC H9 Schaerweijde H4 0-3
Voordaan H10 Leerdam H1 10-2
Kampong H29 Woerden H2 (O) 3-2
Rijnvliet H3 Maarssen H5 2-1
Zwaluwen H6 Barneveld H2 (O) 2-5
Zwaluwen H4 Kampong H28 2-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Maarssen H5 Voordaan H10 3-5
Schaerweijde H4 Zwaluwen H4 2-2
Woerden H2 (O) SCHC H9 5-2
Leerdam H1 Kampong H29 0-4
Barneveld H2 (O) Rijnvliet H3 8-1
Kampong H28 Zwaluwen H6 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Rijnvliet H3 Zwaluwen H6 1-3
Schaerweijde H4 Kampong H28 2-2
Zwaluwen H4 Woerden H2 (O) 2-11
Voordaan H10 Barneveld H2 (O) 2-6
Kampong H29 Maarssen H5 1-2
SCHC H9 Leerdam H1 2-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Kampong H28 Rijnvliet H3 2-0
Woerden H2 (O) Schaerweijde H4 3-0
Zwaluwen H6 Voordaan H10 1-5
Leerdam H1 Zwaluwen H4 3-5
Maarssen H5 SCHC H9 4-0
Barneveld H2 (O) Kampong H29 11-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Schaerweijde H4 Leerdam H1 7-1
Kampong H29 Zwaluwen H6 3-4
Woerden H2 (O) Kampong H28 2-3
SCHC H9 Barneveld H2 (O) 0-3
Voordaan H10 Rijnvliet H3 6-0
Zwaluwen H4 Maarssen H5 4-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Barneveld H2 (O) Zwaluwen H4 8-0
Kampong H28 Voordaan H10 2-3
Zwaluwen H6 SCHC H9 5-4
Leerdam H1 Woerden H2 (O) 6-2
Rijnvliet H3 Kampong H29 0-3
Maarssen H5 Schaerweijde H4 4-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwaluwen H4 Zwaluwen H6 2-2
Schaerweijde H4 Barneveld H2 (O) 2-1
Leerdam H1 Kampong H28 5-2
SCHC H9 Rijnvliet H3 1-1
Kampong H29 Voordaan H10 3-5
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Rijnvliet H3 Zwaluwen H4 2-7
Maarssen H5 Leerdam H1 2-2
Barneveld H2 (O) Woerden H2 (O) 4-1
Zwaluwen H6 Schaerweijde H4 1-1

Zoeken

Agenda