01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 9 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 3 december 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Thuis JO12-2 (JD2) MHV Maarssen JO12-3
08:45 Thuis MO8-1 MHC Fletiomare MO8-2
08:45 Thuis MO8-5 MHC Fletiomare MO8-11
09:00 Uit MO10-2 Loenense MHC MO10-1
10:00 Thuis JO9-2 MHC Fletiomare JO9-4

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

ZAALBLOK

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 dec ZAAL Fletiomare JO10-3 Maarssen JO10-3 14:10 thuis
10 dec ZAAL Kampong JO16-5 Houten JO16-4 18:40 thuis
10 dec ZAAL Kromme Rijn JO14-2 Schaerweijde JO14-4 18:10 thuis
10 dec ZAAL Kampong MO14-12 SCHC MO14-9 14:10 thuis
10 dec ZAAL Kampong MO10-5 Vianen MO10-1 10:10 thuis
10 dec ZAAL Hilversum MO10-2 Montfoort MO10-2 16:10 thuis
10 dec ZAAL SCHC MO14-6 Voordaan MO14-7 12:10 thuis
11 dec ZAAL Schaerweijde MO12-6 Voordaan MO12-7 18:10 thuis
17 dec ZAAL Kampong MO9-8 SCHC MO9-2 10:10 thuis
17 dec ZAAL SCHC JO16-6 Zwaluwen JO16-2 16:10 thuis
17 dec ZAAL Maarssen MO16-3 Kampong MO16-6 18:10 thuis
17 dec ZAAL Geldermalsen MO16-2 Leerdam MO16-2 14:10 thuis
17 dec ZAAL Leerdam MO16-1 IJsseloever MO16-5 12:10 thuis
18 dec ZAAL Eemvallei H1 Doorn H1 16:10 thuis
18 dec ZAAL IJsseloever DO25-4 Fletiomare DO25-3 18:10 thuis
18 dec ZAAL IJsseloever MO14-1 Phoenix MO14-1 12:10 thuis
18 dec ZAAL Schaerweijde MO14-5 Spitsbergen MO14-2 16:10 thuis
18 dec ZAAL Culemborg MO14-2 Houten MO14-6 10:10 thuis
18 dec ZAAL SCHC MO16-8 Spitsbergen MO16-3 18:10 thuis
18 dec ZAAL Maarssen JO14-3 Amersfoort JO14-2 14:10 thuis
18 dec ZAAL Kampong JO12-3 Woerden JO12-1 10:10 thuis
18 dec ZAAL Maarssen JO16-2 Woerden JO16-2 14:10 thuis
18 dec ZAAL Haaskamp MO12-2 Schaerweijde MO12-7 12:10 thuis
7 jan ZAAL Schaerweijde JO10-4 Zwaluwen JO10-1 14:40 thuis
7 jan ZAAL Houten MO14-5 UNO MO14-5 16:40 thuis
7 jan ZAAL Kampong MO16-9 IJsseloever MO16-4 12:10 thuis
7 jan ZAAL Laren JO9-Groen Schaerweijde JO9-4 10:10 thuis
8 jan ZAAL Fletiomare MO16-11 Maarssen MO16-5 14:10 thuis
8 jan ZAAL Lelystad D1 Dorsteti D1 14:10 thuis
8 jan ZAAL Voordaan D10 Zwaluwen D7 18:10 thuis
8 jan ZAAL Hilversum JO14-3 Maarssen JO14-5 12:10 thuis
8 jan ZAAL IJsseloever JO12-2 Nieuwegein JO12-1 10:10 thuis
14 jan ZAAL Voordaan JO9-1 Maarssen JO9-3 14:10 thuis
15 jan ZAAL Nieuwegein D3 USHC D5 14:10 thuis
15 jan ZAAL Laren MO12-8 Barneveld MO12-2 10:10 thuis
15 jan ZAAL Weesp H1 Woerden H1 18:10 thuis
15 jan ZAAL Fletiomare MO16-9 Nieuwegein MO16-4 12:10 thuis
21 jan ZAAL Amersfoort MO16-2 Loenen MO16-1 16:10 thuis
21 jan ZAAL Montfoort MO18-2 Maarssen MO18-3 18:10 thuis
21 jan ZAAL Baarn JO12-4 Nijkerk JO12-1 14:10 thuis
21 jan ZAAL Naarden JO14-7 Nieuwegein JO14-2 18:10 thuis
21 jan ZAAL Kromme Rijn JO10-1 Dorsteti JO10-1 14:10 thuis
21 jan ZAAL Hilversum JO16-12-C Naarden JO16-5 18:40 thuis
21 jan ZAAL IJsseloever MO9-5 Montfoort MO9-2 12:10 thuis
21 jan ZAAL Hilversum JO16-12-C Naarden JO16-4 18:40 thuis
21 jan ZAAL Amersfoort MO18-1 Phoenix MO18-2 18:10 thuis
22 jan ZAAL Fletiomare MO16-3 Nieuwegein MO16-2 18:10 thuis
22 jan ZAAL Doorn MO12-2 Kromme Rijn MO12-5 16:10 thuis
28 jan ZAAL Kampong MO9-7 Voordaan MO9-5 16:40 thuis
28 jan ZAAL Maarssen MO10-2 IJsseloever MO10-4 18:10 thuis
29 jan ZAAL IJsseloever MO12-3 Phoenix MO12-13-C 14:10 thuis
29 jan ZAAL Loenen MO12-4 SCHC MO12-9 18:10 thuis
4 feb ZAAL Leusden JO14-2 Naarden JO14-4 16:10 thuis
4 feb ZAAL IJsseloever MO10-1 Montfoort MO10-1 12:10 thuis
4 feb ZAAL Maarssen MO10-4 Woerden MO10-4 10:10 thuis
4 feb ZAAL Leusden MO16-1 IJsseloever MO16-1 16:10 thuis
4 feb ZAAL Kromme Rijn MO16-5 Woerden MO16-4 18:10 thuis
4 feb ZAAL IJsseloever MO16-6 Eemvallei MO16-7 18:10 thuis
4 feb ZAAL Maarssen JO12-4 IJsseloever JO12-3 14:10 thuis
5 feb ZAAL Spitsbergen DO25-2 Zwaluwen DO25-1 16:10 thuis
5 feb ZAAL Hilversum JO12-2 Spandersbosch JO12-3 10:10 thuis
5 feb ZAAL Culemborg D1 Nijkerk D1 12:10 thuis
5 feb ZAAL Hilversum JO12-2 Houten JO12-2 10:50 thuis
5 feb ZAAL Maarssen MO12-5 Nieuwegein MO12-2 10:10 thuis
11 feb ZAAL Maarssen MO9-4 SCHC MO9-6 10:10 thuis
11 feb ZAAL Houten MO9-4 Montfoort MO9-1 14:40 thuis
11 feb ZAAL Kampong JO10-5 IJsseloever JO10-1 14:10 thuis
11 feb ZAAL Loenen MO10-2 Nieuwegein MO10-2 12:10 thuis
11 feb ZAAL Nieuwegein MO14-1 Spitsbergen MO14-1 16:10 thuis
11 feb ZAAL Nieuwegein MO18-1 Huizen MO18-2 16:40 thuis
12 feb ZAAL Woerden MO14-4 Zwaluwen MO14-2 14:10 thuis
12 feb ZAAL Kromme Rijn MO12-4 Houten MO12-5 14:10 thuis
12 feb ZAAL Kromme Rijn MO14-2 Kampong MO14-6 18:10 thuis
12 feb ZAAL Huizen MO12-6 Laren MO12-10 10:10 thuis
12 feb ZAAL Maarssen D5 IJsseloever D3 18:10 thuis
12 feb ZAAL Voordaan MO14-6 Zwaluwen MO14-3 12:10 thuis
12 feb ZAAL Geldermalsen MO14-2 Dorsteti MO14-2 16:10 thuis
12 feb ZAAL Geldermalsen MO14-1 Leerdam MO14-1 16:10 thuis
18 feb ZAAL IJsseloever MO9-1 Maarssen MO9-3 18:10 thuis
19 feb ZAAL UNO MO14-4 Phoenix MO14-6 12:10 thuis
19 feb ZAAL Montfoort MO12-2 Vianen MO12-3 10:10 thuis
19 feb ZAAL Woerden MO12-4 Maarssen MO12-8 10:10 thuis
19 feb ZAAL Loenen MO14-4 Amersfoort MO14-9 14:10 thuis
19 feb ZAAL Fletiomare MO18-6 Nieuwegein MO18-3 14:10 thuis
19 feb ZAAL Maarssen MO12-3 Voordaan MO12-12-C 12:10 thuis
19 feb ZAAL Maarssen MO12-3 Voordaan MO12-2 12:10 thuis
19 feb ZAAL Naarden JO14-8 Almere JO14-3 16:10 thuis
19 feb ZAAL Kampong D19 Phoenix D3 18:10 thuis

Uitslagen

Zoeken

Agenda

7-12 Zaalbijeenkomst Coaches
8-12 Bijeenkomst "fluiten in de zaal"
10-12 Chocolademelktoernooi O8
13-12 Algemene Ledenvergadering
19-12 HT2 Cursus