01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg 04-header2020.jpg

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Rick Overbeek
Trainer Sander Schwartz
Trainer Hockeywerkt Trainer
Trainer Emma van de Water
Aanvoerder Martijn Hendriks

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barneveld H2-O SCHC H5 14:30
Eemvallei H2-O Voordaan H12 12:10
Maarssen H5 Leerdam H1 15:00
Schaerweijde H3 Rijnvliet H3 12:50
Zwaluwen H4 Woerden H2-O 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barneveld H2 9 25 8 1 0
2 Schaerweijde H3 9 22 7 1 1
3 Eemvallei H2 9 17 5 2 2
4 Leerdam H1 9 16 5 1 3
5 Voordaan H12 9 13 4 1 4
6 SCHC H5 9 12 4 0 5
7 Rijnvliet H3 9 9 3 0 6
8 Maarssen H5 9 8 2 2 5
9 Zwaluwen H4 9 8 2 2 5
10 Woerden H2 9 7 2 1 6
11 Kampong H28 10 7 2 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov Schaerweijde H3 12:50 uit
13 mrt Hockeyclub SCHC H5 n.n.b uit
20 mrt M.H.C. Barneveld H2 n.n.b thuis
27 mrt MHC Woerden H2 n.n.b thuis
3 apr HC Leerdam H1 n.n.b uit
10 apr MMHC Voordaan H12 n.n.b thuis
8 mei SV Kampong Hockey H28 n.n.b thuis
15 mei H.C. Eemvallei H2 n.n.b uit
22 mei MHV Maarssen H5 n.n.b thuis
29 mei Zwaluwen Utrecht H4 n.n.b uit
12 jun Schaerweijde H3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Woerden H2-O Schaerweijde H3 2-4
Leerdam H1 Zwaluwen H4 3-1
Kampong H28 Barneveld H2-O 1-7
Voordaan H12 Maarssen H5 5-4
Rijnvliet H3 SCHC H5 4-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Barneveld H2-O Rijnvliet H3 9-1
Eemvallei H2-O Kampong H28 7-0
Zwaluwen H4 Voordaan H12 1-3
Schaerweijde H3 Leerdam H1 4-1
SCHC H5 Woerden H2-O 7-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Eemvallei H2-O Barneveld H2-O 2-4
Leerdam H1 SCHC H5 3-1
Voordaan H12 Schaerweijde H3 1-7
Kampong H28 Maarssen H5 4-2
Woerden H2-O Rijnvliet H3 2-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Barneveld H2-O Woerden H2-O 7-0
Maarssen H5 Eemvallei H2-O 3-2
Zwaluwen H4 Kampong H28 2-4
SCHC H5 Voordaan H12 1-0
Rijnvliet H3 Leerdam H1 0-4
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Voordaan H12 Rijnvliet H3 2-3
Leerdam H1 Woerden H2-O 4-2
Maarssen H5 Barneveld H2-O 2-2
Eemvallei H2-O Zwaluwen H4 3-3
Kampong H28 Schaerweijde H3 1-7
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
SCHC H5 Kampong H28 3-0
Schaerweijde H3 Eemvallei H2-O 2-2
Zwaluwen H4 Maarssen H5 2-2
Barneveld H2-O Leerdam H1 7-1
Woerden H2-O Voordaan H12 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Voordaan H12 Leerdam H1 2-2
Zwaluwen H4 Barneveld H2-O 2-12
Maarssen H5 Schaerweijde H3 2-7
Eemvallei H2-O SCHC H5 6-0
Kampong H28 Rijnvliet H3 1-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Barneveld H2-O Voordaan H12 8-0
Schaerweijde H3 Zwaluwen H4 5-0
SCHC H5 Maarssen H5 1-0
Rijnvliet H3 Eemvallei H2-O 0-6
Woerden H2-O Kampong H28 2-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Eemvallei H2-O Woerden H2-O 4-1
Maarssen H5 Rijnvliet H3 1-0
Zwaluwen H4 SCHC H5 2-1
Schaerweijde H3 Barneveld H2-O 1-3
Kampong H28 Leerdam H1 2-7
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Leerdam H1 Eemvallei H2-O 1-2
Woerden H2-O Maarssen H5 3-2
Rijnvliet H3 Zwaluwen H4 3-5
SCHC H5 Schaerweijde H3 0-7
Voordaan H12 Kampong H28 3-2

Zoeken

Agenda

Nog geen agenda punten.