01-header.jpg 02-header.jpg 03-header.jpg 05-header.jpg

Heren 1

Spelers Heren 1

Frans Aldus
Jules van Benthem
Jorrit ten Brinke
Koen Crolla
Ruben Dierx
Teun Janssen
Jeroen Nielen
Pieterjan Nijhuis
Koen Olsthoorn
Joris Olsthoorn
Wouter Petit
Mark Severs
Edward Strookman
Yves Verschure
Loek de Vreese
Vincent Werner
Pim Wood

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Rick Overbeek
Aanvoerder Loek de Vreese
Manager Koen Crolla
Manager Loek de Vreese

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gouda H1 Castricum H1 14:45
Hisalis H1 Nieuwegein H1 14:45
Rijnvliet H1 Kraaien H1 14:45
Soest H1 AthenA H1 14:45
Woerden H1 Strawberries H1 14:45
Zwaluwen H1 MOP H1 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MOP H1 2 6 2 0 0
2 Hisalis H1 2 6 2 0 0
3 AthenA H1 2 6 2 0 0
4 Kraaien H1 2 4 1 1 0
5 Castricum H1 2 4 1 1 0
6 Gouda H1 2 3 1 0 1
7 Rijnvliet H1 2 1 0 1 1
8 Strawberries H1 2 1 0 1 1
9 Nieuwegein H1 1 0 0 0 1
10 Zwaluwen H1 1 0 0 0 1
11 Woerden H1 2 0 0 0 2
12 Soest H1 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 sep Z.H.C. de Kraaien H1 14:45 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
27 sep MHC Castricum H1 14:45 uit
4 okt Goudse MHC H1 14:45 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
11 okt MHCN H1 n.n.b uit
25 okt MHC Woerden H1 n.n.b uit
1 nov MHC Soest H1 14:45 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
8 nov Zwaluwen Utrecht H1 n.n.b uit
15 nov H.C. HISALIS H1 14:45 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
22 nov V.M.H.& C.C. M.O.P. H1 n.n.b uit
7 mrt HC Athena H1 n.n.b uit
14 mrt K.H.C. Strawberries H1 n.n.b thuis
21 mrt Z.H.C. de Kraaien H1 n.n.b uit
28 mrt MHC Castricum H1 n.n.b thuis
11 apr Goudse MHC H1 n.n.b uit
18 apr MHCN H1 n.n.b thuis
25 apr MHC Woerden H1 n.n.b thuis
16 mei MHC Soest H1 n.n.b uit
30 mei Zwaluwen Utrecht H1 n.n.b thuis
6 jun H.C. HISALIS H1 n.n.b uit
13 jun V.M.H.& C.C. M.O.P. H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Castricum H1 Kraaien H1 2-2
Gouda H1 Strawberries H1 4-1
Soest H1 Hisalis H1 2-5
Woerden H1 MOP H1 1-5
Rijnvliet H1 AthenA H1 4-5
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Kraaien H1 Gouda H1 6-1
MOP H1 Soest H1 10-2
Strawberries H1 Rijnvliet H1 1-1
Hisalis H1 Zwaluwen H1 6-1
AthenA H1 Woerden H1 8-3
Nieuwegein H1 Castricum H1 3-5

Zoeken

Agenda

24-9 ALV
29-9 Spelregelavond dinsdag 29 september