01-header.jpg 02-header.jpg 03-header.jpg 05-header.jpg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Siem Leijdekkers
Aanvoerder Chantal van Schalm
Manager Chantal van Schalm
Manager Eveline Staats

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan D8 Kampong D20 21:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan D8 9 27 9 0 0
2 Dorsteti D1 9 21 7 0 2
3 Leusden D2 10 20 6 2 2
4 Hilversum D2 10 19 6 1 3
5 Kampong D20 8 19 6 1 1
6 Schaerweijde D6 10 15 5 0 5
7 USHC D10 10 11 3 2 5
8 Rijnvliet D2 9 10 3 1 5
9 Weesp D3 9 7 2 1 6
10 Phoenix D9 9 5 1 2 6
11 Voordaan D7 9 4 1 1 7
12 SCHC D4 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov SV Phoenix D9 12:30 thuis - Veld 2 - Muntstad veld
8 mrt MMHC Voordaan D8 n.n.b thuis
15 mrt U.S.H.C. D10 n.n.b uit
22 mrt SV Kampong Hockey D20 n.n.b thuis
29 mrt HMHC D2 n.n.b uit
5 apr Schaerweijde D6 n.n.b uit
19 apr MMHC Voordaan D7 n.n.b thuis
10 mei Dorsteti D1 n.n.b uit
17 mei Hockeyclub SCHC D4 n.n.b thuis
24 mei M.H.C. Weesp D3 14:45 uit
7 jun MHC Leusden D2 n.n.b thuis
14 jun SV Phoenix D9 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Weesp D3 SCHC D4 2-1
Voordaan D8 Rijnvliet D2 (O) 4-1
USHC D10 Hilversum D2 (O) 1-2
Phoenix D9 Voordaan D7 1-2
Leusden D2 Dorsteti D1 0-3
Kampong D20 Schaerweijde D6 6-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rijnvliet D2 (O) USHC D10 5-0
SCHC D4 Leusden D2 1-3
Hilversum D2 (O) Kampong D20 0-2
Schaerweijde D6 Weesp D3 3-1
Dorsteti D1 Phoenix D9 6-0
Voordaan D7 Voordaan D8 0-6
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Hilversum D2 (O) Schaerweijde D6 3-1
Leusden D2 Weesp D3 6-1
Phoenix D9 SCHC D4 2-0
Voordaan D7 USHC D10 2-2
Rijnvliet D2 (O) Kampong D20 4-5
Voordaan D8 Dorsteti D1 1-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dorsteti D1 USHC D10 2-0
SCHC D4 Voordaan D8 1-6
Weesp D3 Phoenix D9 1-1
Voordaan D7 Kampong D20 2-4
Rijnvliet D2 (O) Hilversum D2 (O) 1-8
Schaerweijde D6 Leusden D2 2-9
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Hilversum D2 (O) Voordaan D7 4-0
Phoenix D9 Leusden D2 0-4
Kampong D20 Dorsteti D1 3-7
USHC D10 SCHC D4 2-1
Voordaan D8 Weesp D3 8-1
Rijnvliet D2 (O) Schaerweijde D6 1-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
SCHC D4 Kampong D20 1-3
Dorsteti D1 Hilversum D2 (O) 5-2
Weesp D3 USHC D10 0-2
Schaerweijde D6 Phoenix D9 4-1
Voordaan D7 Rijnvliet D2 (O) 1-7
Leusden D2 Voordaan D8 0-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Voordaan D7 Schaerweijde D6 0-2
Voordaan D8 Phoenix D9 2-0
Rijnvliet D2 (O) Dorsteti D1 1-4
USHC D10 Leusden D2 2-3
Hilversum D2 (O) SCHC D4 1-1
Kampong D20 Weesp D3 4-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Schaerweijde D6 Voordaan D8 0-1
Weesp D3 Hilversum D2 (O) 0-6
Dorsteti D1 Voordaan D7 4-0
Leusden D2 Kampong D20 2-2
Phoenix D9 USHC D10 1-1
SCHC D4 Rijnvliet D2 (O) 2-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
USHC D10 Voordaan D8 1-3
Hilversum D2 (O) Leusden D2 0-1
Dorsteti D1 Schaerweijde D6 2-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Leusden D2 Rijnvliet D2 (O) 2-2
Phoenix D9 Hilversum D2 (O) 0-2
Weesp D3 Voordaan D7 3-0
USHC D10 Schaerweijde D6 4-1

Zoeken

Agenda