01-header2020.jpg 02-header2020.jpg 03-header2020.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 9 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 3 december 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Thuis JO12-2 (JD2) MHV Maarssen JO12-3
08:45 Thuis MO8-1 MHC Fletiomare MO8-2
08:45 Thuis MO8-5 MHC Fletiomare MO8-11
09:00 Uit MO10-2 Loenense MHC MO10-1
10:00 Thuis JO9-2 MHC Fletiomare JO9-4

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Dames 6

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Maurits van Ijzendoorn
Aanvoerder Merle Scholten
Manager Kirsi de Blieck

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Spandersbosch D2-O Voordaan D11 11:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 UNO D5 10 26 8 2 0
2 Hilversum D2-O 10 25 8 1 1
3 Rijnvliet D6 10 18 6 0 4
4 Voordaan D11 9 15 5 0 4
5 Maarssen D5 10 13 4 1 5
6 Voordaan D13 10 12 4 0 6
7 Kampong D20 10 12 4 0 6
8 Schaerweijde D3 10 12 3 3 4
9 Spandersbosch D2-O 9 11 3 2 4
10 Zwaluwen D6 10 7 2 1 7
11 IJsseloever D4 10 6 2 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt 't Spandersbosch D2 n.n.b thuis
19 mrt SV Kampong Hockey D20 n.n.b uit
26 mrt Zwaluwen Utrecht D6 n.n.b thuis
2 apr HMHC D2 n.n.b uit
16 apr MMHC Voordaan D11 n.n.b thuis
23 apr MMHC Voordaan D13 n.n.b uit
14 mei Hockeyclub UNO D5 n.n.b uit
21 mei HC IJsseloever D4 n.n.b thuis
11 jun Schaerweijde D3 n.n.b thuis
18 jun MHV Maarssen D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Kampong D20 Voordaan D13 (3-2)final
Maarssen D5 IJsseloever D4 (2-1)final
Zwaluwen D6 Voordaan D11 (1-2)scheduled
Spandersbosch D2-O Rijnvliet D6 (0-4)scheduled
Hilversum D2-O UNO D5 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
UNO D5 Schaerweijde D3 (3-3)final
Rijnvliet D6 Kampong D20 (5-0)final
IJsseloever D4 Spandersbosch D2-O (2-1)final
Voordaan D13 Zwaluwen D6 (4-0)final
Voordaan D11 Hilversum D2-O (0-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Voordaan D11 UNO D5 (1-3)final
Maarssen D5 Schaerweijde D3 (2-0)final
Zwaluwen D6 Rijnvliet D6 (0-3)final
Hilversum D2-O Voordaan D13 (1-0)final
Kampong D20 IJsseloever D4 (2-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Rijnvliet D6 Hilversum D2-O (1-2)scheduled
UNO D5 Maarssen D5 (1-0)final
IJsseloever D4 Zwaluwen D6 (2-3)scheduled
Voordaan D13 Voordaan D11 (1-2)final
WOENSDAG 5 OKTOBER 2022
Schaerweijde D3 Spandersbosch D2-O (1-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Hilversum D2-O IJsseloever D4 (4-0)final
Voordaan D11 Rijnvliet D6 (1-0)final
Voordaan D13 UNO D5 (2-3)final
Kampong D20 Schaerweijde D3 (1-3)final
Spandersbosch D2-O Maarssen D5 (1-1)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
UNO D5 Spandersbosch D2-O (3-0)final
Rijnvliet D6 Voordaan D13 (2-0)final
Schaerweijde D3 Zwaluwen D6 (1-1)final
IJsseloever D4 Voordaan D11 (0-2)final
Maarssen D5 Kampong D20 (4-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Voordaan D13 IJsseloever D4 (3-1)final
Kampong D20 Spandersbosch D2-O (1-3)final
Hilversum D2-O Schaerweijde D3 (2-0)final
Rijnvliet D6 UNO D5 (1-4)final
Zwaluwen D6 Maarssen D5 (1-4)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Schaerweijde D3 Voordaan D11 (3-1)final
UNO D5 Kampong D20 (4-0)final
Spandersbosch D2-O Zwaluwen D6 (0-2)final
IJsseloever D4 Rijnvliet D6 (0-3)scheduled
Maarssen D5 Hilversum D2-O (2-3)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Voordaan D13 Schaerweijde D3 (5-0)scheduled
Zwaluwen D6 Kampong D20 (1-2)scheduled
Hilversum D2-O Spandersbosch D2-O (1-2)scheduled
IJsseloever D4 UNO D5 (1-4)final
Voordaan D11 Maarssen D5 (1-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Schaerweijde D3 Rijnvliet D6 (4-3)final
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
Kampong D20 Hilversum D2-O (2-3)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Rijnvliet D6 Maarssen D5 (2-0)final
Hilversum D2-O Zwaluwen D6 (2-0)final
IJsseloever D4 Schaerweijde D3 (2-1)final
Voordaan D11 Kampong D20 (1-2)final
Voordaan D13 Spandersbosch D2-O (1-3)final
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Maarssen D5 Voordaan D13 (1-2)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
UNO D5 Zwaluwen D6 (3-1)scheduled

Zoeken

Agenda

7-12 Zaalbijeenkomst Coaches
8-12 Bijeenkomst "fluiten in de zaal"
10-12 Chocolademelktoernooi O8
13-12 Algemene Ledenvergadering
19-12 HT2 Cursus